Příběhy klientů

Příběhy našich klientů

Janě jsme zachránili byt a manželství

Jednoho dne jsem od pošťáka dostala dopis od exekutora, kde jsem se dočetla, že jsem ještě před manželstvím jako studentka jela načerno šalinou. Díky tomu, že jsem nereagovala na zaplacení pokuty se vyšplhal můj dluh na 50.000 Kč. Když jsem to oznámila manželovi, měla jsem veliký problém. Vypadalo to, že se se mnou manžel rozvede a přijdeme o byt, který jsme si koupili hotově z peněz mých a manželových rodičů. Zoufale jsem vyplnila formulář na vašich stránkách, když jsem hledala poslední záchranu. Jaké bylo moje překvapení. Do hodiny se mi ozvala vaše pracovnice, která mi oznámila, že máte pro mě řešení. Hned druhý den k nám domů přijela od vás mladá žena. Svým vystupováním profesionálka v oboru financí, která mi vysvětlila mé práva vůči exekutorům. Vysvětlila, také mému manželovi, jak nám může pomoci. Ještě od nás se telefonicky spojila s exekutorem a dohodla s ním řešení. Do týdne jsme měli od vás zajištěnou půjčku, ale hlavně jste za nás převzali veškeré jednání s exekutorem. Do týdne jsme měli vše vyřešeno a hlavně vaši pracovníci nám vryli optimismus do našeho vztahu a my jsme se s manželem nakonec celé exekuci vysmáli a ještě více nás sblížila. Chci poděkovat všem vašim pracovníkům za profesionální přístup a rychlé vyřešení našeho problému.
Jana B., Vlašim

Petrovi jsme zachránili střechu nad hlavou

Nejsem žádný pisálek, ale díky tomu, že jsem našel společnost na oddlužování a ozval se jim, jsem nepřišel o svůj dům. Moje úleva a radost je tak veliká, že mě to donutilo napsat tyto řádky a zároveň ještě jednou poděkovat, ještě jednou díky, díky!!. Zkuste to taky, pokud máte exekuce mrkněte na www.penizenaexekuci.cz.
Petr V., Praha

Lucii jsme zachránili rodinu

Chtěla bych touto cestou sdělit všem, kteří jsou postiženi exekucemi, že to nemusí být Váš konec. Našla jsem na internetu společnost, která mi jako jediná tento problém vyřešila a dnes mohu v klidu spát, jsem bez dluhů, splácím jeden úvěr a hlavně – už mi nevolá žádný exekutor ani vymáhací společnost. Vy, co víte, o čem mluvím, byste určitě přivítali také takovou pomoc. Pokud máte dluhy a hrozí, že přijdete o svůj domov, zkuste to na www.penizenaexekuci.cz.
Lucie B., Jičín

Vandě jsme zachránili dům

Zdravím všechny, kteří svojí blbostí a nevědomostí zadlužily svůj domov tak, že jim to přerostlo přes hlavu. Měla jsem týden před dražbou našeho domu a seděla u internetu a psala a volala, ale všichni mi říkali, že je málo času a že musím zaplatit poplatky za úkony, které budou provádět. Odpověděla jsem na www.penizenaexekuci.cz, během několika hodin mi zavolala jedna paní, domluvila se se mnou na schůzce. Přijely dvě příjemné dámy, vše se mnou probraly. Bylo hned vidět, že mě neodsuzují za situaci, kterou jsem si zavinila sama a poznala jsem, že se touto problematikou zabývají už pěkně dlouho, vymyslely „jak z toho ven“ a pustily se hned do práce. Myslím, že se kolem mě nalítaly až běda. Nemusela jsem nic, všechno si zařídily a objely, ani jsem nic neplatila dopředu, vyplatily mi dluhy před dražbou a ještě další exekuce a vyřídily úvěr, který teď budu splácet. Moje díky je tak velké, že to nedokážu ani vyjádřit, vždyť dnes jsem mohla být s manželem a dcerou na chodníku. Zkuste to taky a uvidíte.
Vanda K. Náchod

Ivaně jsme vrátili duševní pohodu

Všichni co máte exekuce a nespíte POZOR! 2 roky jsem se snažila vyřešit svůj problém s exekucemi a neměla jsem štěstí, navíc jsem zaplatila spoustu peněz zbytečně, protože mi stejně nikdo nepomohl. Našla jsem ale jednu společnost, která mi vyřešila problém – zaplatila za mě všechny exekuce a já si šíleně užívám toho, že když přijde pošta, nemusím se ničeho bát- to je to nejskvělejší! Tak děvčata díky za Vaší pomoc a práci, nebylo to jednoduché, ale dokázaly jste to!!!
Ivana H., Ostrava

Robertovi jsme zachránili byt

Myslím, že je kolem nás spousta lidí, kteří přicházejí o své domovy v dražbách, ale já měl štěstí. Jen pár dní před dražbou jsem odepsal jedné společnosti, která mi dokázala vše vyřešit a ani pořádně nevím jak. Přijela 2 děvčata, dlouho jsme si povídaly o mém problému a pak začal šrumec, všechno si zařídily samy, já jsem v klidu chodil do práce a jen se modlil, aby všechno dobře dopadlo, abych třeba nenarazil na někoho, komu jde jen o můj dům. Nikdy nevíte. Ale brzy jsem pochopil, že můj strach je zbytečný. Byl to trochu adrenalin myslím na obou stranách, protože nás tlačil čas, ale holky to měly zmáknuté a očividně je tahle práce baví. Tak vy, ostatní nevěšte hlavu, stačí jen vyplnit pár údajů na www.penizenaexekuci.cz a uvidíte. Já na ně nedám dopustit. Holky moje dík!!!
Robert H., Písek

Volejte: 734 615 616

NEMUSÍTE K NÁM JEZDIT!!

PŘIJEDEME ZA VÁMI!!

VYPLŇTE NEZÁVAZNĚ ŽÁDOST

Po odeslání vás budeme do 48 hodin kontaktovat.

Žádost o půjčku
  1. (povinné)
  2. Vyžadován správný email