Příklad jak postupujeme

Na rozdíl od konkurence vám zkonsolidujeme všechny vaše půjčky. Bankovní půjčky i nebankovní půjčky i půjčky od soukromých věřitelů. Konsolidace všech půjček je jedinou možnou cestou, aby, jste si zachránili nemovitost před insolvencí, kde by vám insolvenční správce, vaší nemovitost prodal.

Zajistíme výpis exekucí, dohodu s exekutorem, registr exekucí.

Jako první informaci od vás budeme potřebovat výpis z bankovního a nebankovního registru dlužníků. Kde si přesně přečteme vaši situaci ve vašich půjčkách a úvěrech. Tak jako čte doktor ve vaší zdravotní kartě váš chorobopis. A potom vám navrhneme řešení vaší situace.

Vždy nám jde o to abychom zachránili vaší nemovitost, a vaše měsíční splátka na půjčky a úvěry byla v dané době ta nejnižší.

Pokud již máte exekuci, oddlužení vyřešíme nebankovní půjčkou se zástavou nemovitostí na dobu nezbytně nutnou. Nemovitost nemusí být vaše. Může být kamaráda nebo v rodině – sourozenců, rodičů a podobně. Zástava je vždy jen na dobu nezbytně nutnou.

Potom vám pomůžeme vymazat negativní zápisy ve vašem bankovním i nebankovním registr dlužníků.

Až dojde k vymazání negativních zápisů v bankovním i nebankovním registru dlužníků. Přeúvěrujeme váš nebankovní úvěr na úvěr bankovní.

Bankovní úvěr má vždy menší úrokovou sazbu a je na delší dobu splácení a tím má nejnižší měsíční splátku.

Rada na závěr: Insolvence je až ta poslední možnost.

Rada na závěr: Nikdy neplaťte za vyřízení půjčky dopředu.